Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού στο Τμήμα Γεωλογίας: Απόσπασμα Πρακτικού επί Ενστάσεως

Απόσπασμα Πρακτικού Επιτροπής Ερευνών Πανεπιστημίου Πατρών σχετικά με την εξέταση ένστασης για την σύναψη μιας (1) σύμβασης μίσθωσης έργου για το Γνωστικό Αντικείμενο 3: Παλαιοντολογία : Εφαρμοσμένη - Μικροπαλαιοντολογία - Παλαιοπεριβάλλον, στο πλαίσιο της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού, στο Πανεπιστήμιο Πατρών» (Ακαδημαϊκό Έτος 2023-2024) - Αριθμ. 99979/ 29.12.2023 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος (ΦΚ 82838, Ε.Υ.: Δ. Μαντζαβίνος).

Σε συνέχεια απόφασης της αριθμ. 904/28.02.2024 Συνεδρίασης της Επιτροπής Ερευνών, της αριθμ. 99979/ 29.12.2023 Πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος του Τμήματος Γεωλογίας για την ανάθεση μιας (1) σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου στο Γνωστικό Αντικείμενο 3: Παλαιοντολογία : Εφαρμοσμένη - Μικροπαλαιοντολογία - Παλαιοπεριβάλλον, στο πλαίσιο της Πράξης  «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού, στο Πανεπιστήμιο Πατρών» (Ακαδημαϊκό Έτος 2023-2024), με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Δ. Μαντζαβίνο, ανακοινώνεται το Απόσπασμα Πρακτικού της Επιτροπής Ερευνών σχετικά με την εξέταση ένστασης, σύμφωνα με όσα ορίζονται στην ανωτέρω Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος.

Ετικέτες: Ανακοινώσεις