Κοινή Εκδήλωση των SEG Student Chapters στο Πανεπιστήμιο Πατρών: 24/02/2024

Ο Επιστημονικός Φοιτητικός Σύλλογος του Τμήματος Γεωλογίας «UPatras S.E.G. Student Chapter» σε συνεργασία με τους αντίστοιχους Συλλόγους του ΕΚΠΑ και ΑΠΘ οργανώνουν Σεμινάριο με τίτλο "The role of Mineral Exploration Geologist: Best Practices and Key learnings from the Greek Bauxite Mining Industry" στις 24 Φεβρουαρίουστο Συνεδριακό και Πολιτισμικό κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών. Επισυνάπτονται η αφίσα και το πρόγραμμα της εκδήλωσης.

Συνημμένα:
Download this file (Joint_UPatras_NKUA_and_AUTh_SEG_Student_Chapters_Seminar.png)Joint_UPatras_NKUA_and_AUTh_SEG_Student_Chapters_Seminar.png[Αφίσα Εκδήλωσης]1260 kB
Download this file (JOINT_SEG_Chapters_24th_FEB_2024_Πρόγραμμα Ημερίδας.pdf)JOINT_SEG_Chapters_24th_FEB_2024_Πρόγραμμα Ημερίδας.pdf[Πρόγραμμα Εκδήλωσης]446 kB

Ετικέτες: Ανακοινώσεις