Επί Πτυχίω Φοιτητές: Δηλώσεις Μαθημάτων Χειμερινών Εξαμήνων για την Ερχόμενη Εξεταστική

Από τη Γραμματεία του Τμήματος ανακοινώνεται ότι:

δίνεται η δυνατότητα μόνο στους/τις  επί πτυχίω φοιτητές/τριες να δηλώσουν μαθήματα τα οποία έχουν διδαχτεί σε χειμερινά εξάμηνα και στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν στην προσεχή εξεταστική περίοδο ηλεκτρονικά στη διεύθυνση https://progress.upatras.gr από 05/05/2023 έως και 31/05/2023.

Πέραν αυτών των ημερομηνιών το ηλεκτρονικό σύστημα θα κλείσει και δεν θα είναι δυνατές οι δηλώσεις.

Διευκρινίζεται ότι:

• Οι φοιτητές μπορούν να κάνουν δήλωση μαθημάτων μόνον εφόσον έχουν πραγματοποιήσει πρώτα την εγγραφή τους ηλεκτρονικά.
  • H δήλωση των μαθημάτων είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή των φοιτητών στην εξεταστική περίοδο Ιουνίου ακαδ. έτους 2022-2023.
Συνημμένα:

Ετικέτες: Ανακοινώσεις