• Αρχική
  • Ενημέρωση
  • Διευκόλυνση Φοιτητών για την Άσκηση Εκλογικού Δικαιώματος στις Αυτοδιοικητικές Εκλογές
Εκπαίδευση

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ 2022

Ενημερώνουμε τους προπτυχιακούς φοιτητές, ότι προγραμματίζεται ορκωμοσία πτυχιούχων, κατά πάσα πιθανότητα το πρώτο 10ημερο του Δεκεμβρίου. Η ημερομηνία ορκωμοσίας θα ανακοινωθεί επίσημα σε νεότερη ανακοίνωση.

Σε πρώτη φάση παρακαλούνται όσοι προπτυχιακοί φοιτητές έχουν ολοκληρώσει επιτυχώς τα μαθήματά τους και τις ασκήσεις υπαίθρου  και επιθυμούν να μετέχουν στην ορκωμοσία,  να μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικά ή ηλεκτρονικά (τηλ. 2610 997921 - 997922 email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) μέχρι και την Πέμπτη  27/10/2022.

Στη συνέχεια από 01-11-2022 έως 18-11-2022 θα πρέπει να συμπληρώσετε μία  αίτηση ηλεκτρονικά (θα αναρτηθεί μέχρι τέλος Οκτωβρίου) μαζί με τα συνημμένα που απαιτούνται.

Πέραν αυτής της ημερομηνίας δηλ. της 18/11/2022 δεν θα γίνει δεκτή καμία άλλη αίτηση συμμετοχής και θα δίνεται μόνο βεβαίωση περάτωσης σπουδών.

Ετικέτες: Ανακοινώσεις, Προπτυχιακές σπουδές